Díjazott és kitűnő tanulóink

Szent Imre – díjas tanulóink:

Kuklis Beáta 8.a
Fülöp Viktória 8.b
Veres-Balog Zsófia Anna 8.b
Deli Brenda 8.b

 

Iskolánk kiváló növendékei:

Kelyman Patrik 8.a
Elek Szilvia 8.a
Vörös Tibor 8.b
Horváth Gerda 8.b
Kovács Boglárka 8.a
Paál Emese Boglárka 8.a
Kollár Péter 8.a
Szekeres Kamilla Apollónia 8.a

 

Nevelőtestületi dicséretben és elismerésben részesült:

Urosev Martin 8.b
Fehér Brenda 8.a
Frittman Anett 8.a

Könyvjutalomban részesült:

Kollár Vencel Attila 8.b
Bera Bálint 8.a
Szömök Zsanett 8.b
Busa Csenge Veronika 8.b
Figura Veronika 8.b
Győrfy Dávid 8.b
Karánvölgyi Laura 8.b
Kertész-Farkas Bettina 8.b
Rafaj Eszter 8.a
Balog Viktor 8.a
Baranyi Ádám 8.a

 

Örömmel és nagy büszkeséggel tölti el közösségünket, hogy a 2019/2020. tanévet intézményünk tanulóinak 41 %-ka kimagasló tanulmányi eredménnyel zárta, 68 kitűnő és 75 jeles bizonyítványt osztunk ki az idén.

 

Kitűnők Jelesek

 

1.a Andóczi-Balog Kamilla

Balog Zoé

Chen Siyu

Cseh Hédi

Czifrik Zalán

Hollósi Olivér

Katona Csongor Lantos- Molnár Gellért

Onozó Noel

Sándor Áron Szudoczki    Léna

Tabajdi Levente

 

Kiss Tibor

Makra Balázs

Szekeres Bernát

1.b Feró Kata

Rávai Boglárka

Szabó Barnabás

Terbe Hanna

Vinkó Edit Anna

Dudás Roland

Kertész -Farkas Soma

Strobán Maja

Valentovics Áron Vincze Máté

 

2.a Csendes Hella

Csóti Eszter

Csuka Eszter, Mészáros Réka

Oláh Péter

Sári Zsombor

Balog Zsóka

Balog Zsolt

Gajdacsi Szófia

Garas Csaba

Krizsán Nikolett Irén

Mátyás Tímea

Sebők Szabolcs

 

2.b Barcsik Dorina Anna

Csontos Emma

Gama-Kovács Bendegúz

Gama-Kovács Keve

Győrfi Izabell Erzsébet

Sipos Rubin

 

Bódi Toma

Csányi Csanád Vajk

Harkai Panna Judit

Máté-Tóth Csaba

3.a Bencsik Bettina,

Balog Zalán

 

Balogh Ádám
3.b Ancsa Janka

Czakó István Marcell

Farkas Darinka

Fehér Zorka

Kossipos Jázmin

Pellikán Lia

Szikora Zoé

 

Csillag Léna

Feró Dávid

Katona József Krisztofer

Matos Milán

Simokovics Karina

Szűcs Ágota

Vikor Rebeka

 

4.a Balog Alina

Balogh Luca

Frittman Zsolt Zsombor

Kertész-Farkas Luca

Szabó Benedek.

Csókási Lili

Csontos Abigél

Kovács Naomi

Lantos-Molnár Zalán

Mészáros Csaba

Mészáros Noel

Senkó Levente

Szabó Vilmos

Tóth Eszter

Váradi Lotti

 

4.b Hollósi Éva

Katona Karina

Kránicz Izabella

Nyerges-Sandor Ádám

Szakács Milán

Terbe Natasa

 

Szűcs Réka

Sipos Bence

Patyi Eszter

Mátyás Viktória

Bán Tamás

5.a Pimbor Dániel

 

Balog Luca

Darázs-Szabó Csenge

Fehér Norman

Hachbold Gréta Zita

Harkai Patrik

Kovács Martin

Miholics Ildikó

Szabó Imre

 

5.b Dudás Darinka

Gránitz Zétény

Sipos Regő

Budai Bence

Lakos Attila

Szekeres Róbert

 

6.a Csillag Virág Bianka

Papdi Gergő

 

Garas Dalma

Szabó Boglárka

Szekeres Janka

Tóth Amira Katinka

 

6.b Bartha Zsófia

 

Bazsa Dávid

Piszmán Katica

Zsíros Nimród Pál

 

7.a Bán Péter

Czifrik Laura

Király Zoé

Pimbor Kristóf

Szabó Botond

Gál-Csík Kata

Lakos Zsuzsanna

Patyi Márta

Rozsi Barna

Molnár Attila

 

7.b Krix Hanna

 

Balog Sára

Kucsora Bianka

Kuklis Brenda

Nagy Elizabet

Pálinkó Gergő

 

8.a Elek Szilvia

Kelyman Patrik

Kuklis Beáta

 

Frittmann Anett

Kovács Boglárka

Paál Emese Boglárka

Virincsik Csörsz

 

8.b Deli Brenda

Fülöp Viktória

Veres-Balog Zsófia Anna

Vörös Tibor
Horváth Gerda